Aquaberg vloerput 4616146FR-316
Verticaal én horizontaal verstelbaar
Aquaberg biedt een constructie met een zijaansluiting en een diameter van ø 50 mm. Het rooster is vervaardigd uit roestvaststaal AISI 316L en heeft een antislipwaarde van R10. De inbouwdiepte varieert tussen 111 en 141 mm, terwijl de flensbreedte 20,0 mm bedraagt. Het product is kantelbaar en draaibaar 360°, met een maximale capaciteit van 0,70 l/s. De oppervlaktebehandeling van het rooster is mat.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 316 rand/rooster
  • Inbouwdiepte : 111 - 141 mm
  • Capaciteit (max.) : 0,70 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4616146FR-316 Categorieën: , , EAN: 8717775933670
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg vloerput 4616146FR-316
Aanvullende informatie
EAN 8717775933670
Aansluiting
Zijaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
111 – 141 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Capaciteit (max.)
0,70 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Flensbreedte
20,0 mm
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 316 rand/rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 316L (EN 1.4404)
Materiaal sierrand
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Oppervlaktebehandeling rooster
Mat
Oppervlaktebehandeling sierrand
Gepolijst
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
50 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Badkamer, Utiliteit
Vergrendeld rooster
Nee
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
30 mm