Aquaberg vloerput 4016146FRAS-316
Verticaal én horizontaal verstelbaar
Aquaberg biedt een vloerput met een zijaansluiting en een afmeting van 146 x 146 mm. Het rooster, vervaardigd uit roestvaststaal AISI 316L, heeft een antislipwaarde van R10 en een belasting van 3 kN. De constructie is ontbraamd en omgezet voor extra stevigheid. De inbouwdiepte varieert tussen 78 en 93 mm, en de flensbreedte bedraagt 20,0 mm. Het product is kant-en-klaar bezand en beschikt over een membraanflens.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 316 rand/rooster
  • Inbouwdiepte : 78 - 93 mm
  • Capaciteit (max.) : 0,60 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4016146FRAS-316 Categorieën: , , EAN: 8717775934325
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg vloerput 4016146FRAS-316
Aanvullende informatie
EAN 8717775934325
Aansluiting
Zijaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
78 – 93 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Bijzonderheden
Vloerput en membraanflens kant-en-klaar bezand
Capaciteit (max.)
0,60 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Flensbreedte
20,0 mm
Kant-en-klaar bezand
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 316 rand/rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 316L (EN 1.4404)
Materiaal sierrand
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Oppervlaktebehandeling rooster
Mat
Oppervlaktebehandeling sierrand
Gepolijst
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
32 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Utiliteit
Vergrendeld rooster
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
15 mm