Aquaberg vloerput 4016146FR-316
Verticaal én horizontaal verstelbaar
Aquaberg biedt een constructie met een zijaansluiting en een diameter van ø 50 mm. Het rooster, vervaardigd uit roestvaststaal AISI 316L, heeft een antislipwaarde van R10 en een belasting van 3 kN. De inbouwdiepte varieert tussen 78 en 93 mm, terwijl de flensbreedte 20,0 mm bedraagt. Het ontwerp is draaibaar 360° en kantelbaar, met een mat afgewerkt rooster en gepolijste sierrand. De constructie is ontbraamd en omgezet voor extra stevigheid.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 316 rand/rooster
  • Inbouwdiepte : 78 - 93 mm
  • Capaciteit (max.) : 0,60 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4016146FR-316 Categorieën: , , EAN: 8717775933595
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg vloerput 4016146FR-316
Aanvullende informatie
EAN 8717775933595
Aansluiting
Zijaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
78 – 93 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Capaciteit (max.)
0,60 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Flensbreedte
20,0 mm
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 316 rand/rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 316L (EN 1.4404)
Materiaal sierrand
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Oppervlaktebehandeling rooster
Mat
Oppervlaktebehandeling sierrand
Gepolijst
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
32 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Badkamer, Renovatie
Vergrendeld rooster
Nee
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
15 mm