Aquaberg vloerput 4016146FA
Verticaal én horizontaal verstelbaar
Deze lage kunststof vloerput van Aquaberg is uitgerust met een brede, bezande flens. Ook het overige deel van de afvoerput is kant-en klaar bezand. Deze afvoerput is horizontaal en verticaal verstelbaar. De reukafsluiter is uitgerust met een handige handgreep. Deze vloerput kan worden toegepast op MOSA tegels van 146x146 mm.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 304 rooster
  • Inbouwdiepte : 78 - 93 mm
  • Capaciteit (max.) : 0,60 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4016146FA Categorieën: , , EAN: 8717775933984
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg vloerput 4016146FA
Aanvullende informatie
EAN 8717775933984
Aansluiting
Zijaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
78 – 93 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Bijzonderheden
Vloerput en membraanflens kant-en-klaar bezand
Capaciteit (max.)
0,60 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Flensbreedte
20,0 mm
Kant-en-klaar bezand
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 304 rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 304 (EN 1.4301)
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Oppervlaktebehandeling rooster
Hoogglans
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
32 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Badkamer, Renovatie
Vergrendeld rooster
Nee
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
15 mm