Aquaberg vloerput 4016146EHFA
Verticaal én horizontaal verstelbaar
Aquaberg biedt een vloerput met een zijaansluiting en een afmeting van 146 x 146 mm. Het rooster, vervaardigd uit roestvaststaal AISI 304, heeft een antislipwaarde van R10 en een belasting van 3 kN. De constructie van het rooster is ontbraamd en omgezet voor extra stevigheid. De vloerput is kant-en-klaar bezand en voorzien van een membraanflens. De diameter van de aansluiting bedraagt ø 50 mm.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 304 rooster
  • Inbouwdiepte : 115 - 125 mm
  • Capaciteit (max.) : 0,60 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4016146EHFA Categorieën: , , EAN: 8717775934653
swipe voor meer informatie
Aanvullende informatie
EAN 8717775934653
Aansluiting
Zijaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
115 – 125 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Bijzonderheden
Vloerput en membraanflens kant-en-klaar bezand
Capaciteit (max.)
0,60 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Flensbreedte
20,0 mm
Kant-en-klaar bezand
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 304 rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 304 (EN 1.4301)
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Oppervlaktebehandeling rooster
Hoogglans
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
32 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Badkamer, Renovatie
Vergrendeld rooster
Nee
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
10 mm