Aquaberg vloerput 4015146RS-316
Verticaal én horizontaal verstelbaar
Aquaberg biedt een vierkant rooster met sleufgaten, vervaardigd uit roestvaststaal AISI 316L, met een antislipwaarde van R10. De onderaansluiting heeft een diameter van ø 50 mm en is draaibaar 360°. Het rooster is ontbraamd en omgezet voor extra stevigheid, met een belasting van 3 kN. De inbouwdiepte varieert tussen 89 en 119 mm, en het product is zowel verticaal als horizontaal verstelbaar. De oppervlaktebehandeling van het rooster is mat.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 316 rand/rooster
  • Inbouwdiepte : 89 - 119 mm
  • Capaciteit (max.) : 1,00 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4015146RS-316 Categorieën: , , EAN: 8717775933533
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg vloerput 4015146RS-316
Aanvullende informatie
EAN 8717775933533
Aansluiting
Onderaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
89 – 119 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Capaciteit (max.)
1,00 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 316 rand/rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 316L (EN 1.4404)
Materiaal sierrand
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Oppervlaktebehandeling rooster
Mat
Oppervlaktebehandeling sierrand
Gepolijst
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
50 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Utiliteit
Vergrendeld rooster
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
30 mm