Aquaberg vloerput 4015146EHR
Verticaal én horizontaal verstelbaar
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 304 rand/rooster
  • Inbouwdiepte : 95 - 135 mm
  • Capaciteit (max.) : 1,00 l/s
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 4015146EHR Categorieën: , , EAN: 8717775931812
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg vloerput 4015146EHR
Aanvullende informatie
EAN 8717775931812
Aansluiting
Onderaansluiting
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
95 – 135 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Capaciteit (max.)
1,00 l/s
Constructie rooster
Ontbraamd, omgezet, extra stevigheid
Diameter aansluiting
ø 50 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Kantelbaar
Materiaal
Kunststof + RVS 304 rand/rooster
Materiaal manchet
SBR rubber
Materiaal opzetstuk
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PPC kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 304 (EN 1.4301)
Materiaal sierrand
Materiaal vloerput
ABS kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Oppervlaktebehandeling rooster
Hoogglans
Oppervlaktebehandeling sierrand
Gepolijst
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukslot
50 mm
Reukslot uitneembaar
Met innovatieve handgreep
Sleufbreedte rooster
8,0 mm
Speciedeksel voor ruwbouw of prefab
Toepassing
Badkamer, Utiliteit
Vergrendeld rooster
Nee
Verlijmbaar
Verstelbaar horizontaal
15 mm
Verstelbaar verticaal
40 mm