Aquaberg renovatieput RP146K-10/179
Deze kunststof renovatieput van Aquaberg met RVS rooster voorkomt hak-en breekwerk. De renovatieput wordt over de bestaande afvoerput heen geplaatst. Deze renovatieput wordt geleverd met twee reukafsluiters. De renovatieput is voorzien van een ruime flens. De renovatieput is te gebruiken in combinatie met tegels van 10 mm.
  • Afmeting : 146 x 146 mm
  • Materiaal : Kunststof + RVS 304 rooster
  • Inbouwdiepte : 10 mm
Toepasbaar op Mosa
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: RP146K-10/179 Categorieën: , EAN: 8717775935063
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg renovatieput RP146K-10/179
Aanvullende informatie
EAN 8717775935063
Toepasbaar op Mosa
Ja
Inbouwdiepte
10 mm
Afmeting
146 x 146 mm
Antislipwaarde rooster
R10
Belasting rooster
3 kN (300 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
K3 (300 kg)
Bijzonderheden
Inclusief reukafsluiter ø 60 mm en ø 76 mm
Constructie rooster
Ontbraamd
Diameter reukafsluiter
ø 60 mm en ø 76 mm
Flensbreedte
15,0 mm
Hoogte reukafsluiter
71 mm
Inwendige afmeting
131 x 131 mm
Materiaal
Kunststof + RVS 304 rooster
Materiaal frame
ABS kunststof
Materiaal reukafsluiter
PP kunststof
Materiaal rooster
Roestvaststaal AISI 304 (EN 1.4301)
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Ja
Oppervlaktebehandeling rooster
Hoogglans
Plaatsingsadvies
Productbescherming
Speciedeksel
Reukafsluiter
Sleufbreedte rooster
8,0 mm