Aquaberg Business Line Compact vloerput 78C.202.075.24
In hoogte verstelbaar
  • Afmeting : 197 x 197 mm
  • Materiaal : RVS 304
  • Inbouwdiepte : 125 - 155 mm, 176 - 206 mm
  • Capaciteit (max.) : 1,50 l/s - 2,00 l/s
  • Nederlands fabrikaat
  • Excellente service
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Uit voorraad leverbaar
Artikelnummer: 78C.202.075.24 Categorieën: , , , , EAN: 5705499140224
swipe voor meer informatie
cross-sectionAquaberg Business Line Compact vloerput 78C.202.075.24
Aanvullende informatie
EAN 5705499140224
Aansluiting
Onderaansluiting, Zijaansluiting
Inbouwdiepte
125 – 155 mm, 176 – 206 mm
Aardingspunt
Ja
Afmeting
197 x 197 mm
Antislipwaarde rooster
R12
Belasting rooster
15 kN (1.500 kg)
Belastingsklasse rooster EN 1253
L15 (1.500 kg)
Capaciteit (max.)
1,50 l/s – 2,00 l/s
Constructie rooster
Maasrooster
Diameter aansluiting
ø 75 mm – ø 100 mm – ø 110 mm
Draaibaar 360°
Ja
Emmer
Nee
Flensbreedte
25 mm
Kantelbaar
Materiaal
RVS 304
Materiaal manchet
EPDM rubber
Materiaal opzetstuk
Roestvaststaal AISI 304 (EN 1.4301)
Materiaal reukafsluiter
PP kunststof
Materiaal rooster
Materiaal/soort ringkamer
EPDM rubber manchet
Materiaal vloerput
Materiaal vuilvangkorf
PP kunststof
Materiaaldikte rooster
2,0 mm
Membraanflens
Oppervlaktebehandeling rooster
Gebeitst, gepassiveerd
Plaatsingsadvies
Reukslot
50 mm
Reukslot uitneembaar
Sleufbreedte rooster
30 mm
Toepassing
Horeca, Utiliteit
Vergrendeld rooster
Nee
Verlijmbaar
Verstelbaar verticaal
30 mm